Всім привіт. Сьогодні хотів поділитися думкою про Xiaomi iHealth градуснику або правильніше інфрачервоному термометрі. На руках у мене є ртутний термометр, який працює за принципом виміру максимальної температури, електронний термометр, сенс той же, але безпечний в разі поломки, ударів і т.д. (З мінусів, швидко набігає «основна температура», а щоб було точно, потрібно чекати ті ж 10 хв, що і при ртутному. Також при температурі тіла в районі 36.6 – такі градусники часто відображають 35.8 або 36 градусів, що вважається нормою і використовується майже в кожній поліклініці). Третім типом є герой огляду – інфрачервоний термометр. Такі термометри вимірюють температуру за 1 секунду, причому роблять близько 100 вимірювань (iHealth робить стільки) і після чого вираховують середнє значення. Точність таких термометрів становить + – 0.3 градуса.
Купити Xiaomi iHealth термометр за 28 $ з купоном SAVING .
Технічні характеристики
Харчування: 2 батарейки ААА (3 V вхід); Замір температури від 32 до 42,9 градусів; У діапазоні від 35 до 42 градусів з точністю до 0,2 С, в іншому діапазоні + – 0,3 С; Робота: 16 до 35 С; Відстань виміру: 3 см або менше; Зберігання: -20 до 55 С. Поставляється, як і майже всі пристрої Xiaomi в білій картонній коробці. Зображено термометр, збоку логотип Mijia.
На зворотному боці нанесені технічні характеристики на китайській мові (вище переклав російською). Рекомендується використовувати комплектні батарейки, а не акумулятори, так як батарейки видають 3 V, а акумулятори в кращому випадку 2.6 V.
В комплект входять кілька папірців на китайській мові, термометр і 2 алкалінові AAA батарейки, яких має вистачити на 3000 вимірів, як заявляє виробник.
Вигляд ззаду. Зверху є 2 датчика: 1 – датчик наближення (оптимальний завмер буде на відстані 3 см від чола), другий сам інфрачервоний вимірювач температури. Знизу відсік для акумуляторів.
Вид збоку. Пластик дуже гладкий, на дотик майже як софттач. датчики розташовані під кутом 15.5 градусів, для більш зручного виміру.
Використання
Лежить в руці дуже зручно, кнопка якраз під великим пальцем. Верхня поверхня скляна, тримати його в руках дуже приємно.
Інструкція з виміру температури. Піднести термометр на відстань 3 см від центру лоба, трохи вище лінії очей. Натиснути кнопку і почекати вібруванням – завмер проведений, дивимося на екран.
Екран відображає температуру з точністю до десятих градуса. Екран знаходиться зверху, коли вимкнений, цифри не видно. Замір після фізичної активності показав 36.9 градусів.
Звіряємо з іншими термометрами
Спокійна обстановка, ніякої фізичного навантаження. Заміряємо ртутним (еталонним) градусником, далі дешевим китайським, який зазвичай показує температуру близько ~ 36 градусів, коли немає температури і з точністю 0.2-0.3, коли температура більше 37. І останній – герой огляду, інфрачервоний термометр Xiaomi iHealth. Заміри були зроблені кілька разів, результат той же (з близько 5-6 вимірів, XIaomi один раз показав 36.7, а так завжди 36.6 градусів).
Як висновок скажу, що термометр непоганий. Своїх грошей він коштує, особливо, якщо у вас є діти. Навіть якщо ви не особливо довіряєте йому, то погодьтеся, що за секунду безконтактно, беззвучно заміряти дитині або навіть собі температуру з непоганою точністю – не кожен термометр зможе. Так, точність заявлена 0.3 градуса, але погодьтеся, що 37 і 37.3 – все одно спостерігаємо, а 38.7 і 39 вже збиваємо. Можу однозначно рекомендувати до покупки. Дякую всім!