Хочете дізнатися, які добавки для росту м’язової маси приймати? У нас є вся необхідна інформація про кращих добавках для росту м’язів.
Ви по повній викладається в залі і проводите незліченні годинник на кухні, експериментуючи з дієтою, і все це для того, щоб збільшити приріст м’язової маси і досягти найкращої форми тіла, яка вам доступна генетично.
Але, можливо, є ще щось, що ви можете зробити, щоб поліпшити рівень опрацювання мускулатури?
Якщо коротко, то, зрозуміло, так!
І саме тут до вас на допомогу приходить найкраще спортивне харчування для набору м’язової маси.
Але, як і у випадку з тренуваннями і харчуванням, важливо сфокусуватися на конкретної мети і максимально конкретизувати вибір. Очевидно, що при тренуваннях, спрямованих на збільшення м’язового обсягу, потрібно використовувати добавки, спрямовані на зростання м’язів, а не, скажімо, на скидання ваги. Це помилка, яку я спостерігаю у багатьох початківців атлетів і просто фітнес-ентузіастів. Якщо ваше завдання – набрати м’язів, то, природно, вам потрібна дієта і тренувальна програма, яка допоможе вам збільшити силу і м’язовий об’єм. Існує маса магазинів, готових надати вам кращі харчові добавки для набору ваги, так що вам залишається лише зрозуміти, чого ви хочете і гарненько вивчити питання.
Вибирайте добавки, які відповідають вашим завданням.
Добавки для скидання ваги добре працюють, коли ви відповідно тренуєтеся і сидите на відповідній дієті. Коли ви набираєте м’язову масу, ви навряд чи будете втрачати жирові відкладення, так як в задачі це не входить. Дієти для маси припускають більше споживаних калорій. Дієти для скидання ваги, свою чергу – менше. Ви не наберете багато ваги на низькокалорійній дієті і не скинете жир на висококалорійної дієті незалежно від прийнятих добавок.
Так, все ось так просто!
Пам’ятайте, що просто приймаючи спортивне харчування для росту м’язів, ви не отримаєте ідеальне тіло якимось магічним чином. Будуть потрібні тренування з обтяженням! Самі по собі препарати не дають бажаного ефекту. Для рельєфної мускулатури потрібно постаратися.
І будьте обережні: є маса продуктів, які просто не працюють. Я зараз не буду в це заглиблюватися і краще зосереджуся на тих, які працюють. Дослідження показують, що існує безліч добавок, які можуть посилити здатність вашого тіла нарощувати м’язову масу і в цілому зміцнити здоров’я.
Важливо відзначити, що ключ до всього – правильне харчування!
Наріжний камінь м’язового зростання – це їжа. Добавки тому і називаються добавками – вони доповнюють ваш раціон. Так що пропоную розглянути в подробицях мій список з шести добавок – порядок в даному випадку не важливий – які допоможуть вам наростити м’язів.
Основні періоди для прийому харчових добавок
1. Після тренування
- сироватковий протеїн – 25-50 гр
- креатин моногідрат – 2-5 гр
2. Перед сном
- За 10 хвилин до сну Глутамин – 8-10 гр
- За 5 хвилин міцелярно казеїн – 30 гр
- Клітковина – 5-15 гр
- Вітаміни – 1 таб
3. Вранці
- Сироватковий протеїн – 25 гр
- Креатин – 2-5 гр
- Вітаміни – 1 таб
4. До і під час тренування
- Амінокислоти BCAA – 5-15 гр (співвідношення 2-1-1)
- Аргінін – 5 гр або цітрулін – 2-3 гр
Кращі харчові добавки для росту м’язів
# 1 Креатин
Креатин це, можливо, найбільш відома добавка для росту м’язової маси, і одна з кращих, коли мова йде про силові тренування, я рекомендую її як предтрена. Дія креатину полягає в збільшенні силових показників. Він допомагає вам піднімати більш важкі ваги протягом більш тривалих проміжків часу. Згодом підйом більш важких ваг збільшить обсяг і силу ваших м’язів. Тут має місце накопичувальний ефект, так що чим довше ви це робите, тим більше він позначається.
Найпопулярніша форма креатину – порошковий моногідрат креатин. І хоча на ринку є безліч типів креатину, я б рекомендував зупинитися саме на ньому.
Також порошковий креатин моногідрат – найдешевший і ефективний тип креатину.
Поєднуйте його зі звичайною цукрової декстрозой або виноградним соком. Така комбінація добре себе зарекомендувала в плані всмоктування креатину в період завантаження, а це означає, що м’язи отримують більшу його кількість.
А більше креатину в м’язах – більше сили.
А це в свою чергу означає більший м’язовий обсяг!
Креатин зберігається в клітинах м’язів разом з водою. Коли у вас починається завантаження, креатин в м’язах потягне за собою і воду. Додаткова вода збільшує м’язовий розмір. Це означає, що як тільки почнеться завантаження креатином, більшість людей практично відразу ж набирає вагу.
Не плутайте цей процес із затримкою води. Цей термін використовується для випадків, коли вода накопичується під шкірою, а не в клітинах м’язів. Вода, що потрапила в клітини м’язів візуально їх збільшує і додає вам більше м’язистий вигляд.
Якщо після декількох місяців ви припиніть приймати спорт харчування для набору ваги, вагу, набрану в цей період, не рахуючи води в клітинах, залишиться нової м’язової тканиною і не загубиться, коли закінчиться прийом креатину. Для того, щоб наростити м’язи, потрібен час, і ці м’язи не підуть просто тому, що ви перестали приймати креатин.
Коли ви почнете завантаження креатином, ви будете робити це протягом п’яти або шести днів. За цей час ви наберете до двох кілограмів ваги. Після завантаження продовжуйте приймати підтримуючу дозу креатину щодня впродовж наступних чотирьох місяців. За цей період ви наберете близько 10 кілограм. Мінімум 8 з них – це нова м’язова тканина, яку ви не втратите, якщо перестанете приймати креатин.
Брати чи не брати креатин по новому колу – вирішувати вам.
Краще завжди час від часу припиняти приймати СпортПит, таким чином ви дасте організму перерву і уникнете звикання, що знизить їх ефективність. Однак, щоб отримати максимум від прийому креатину, слід регулярно приймати його мінімум три місяці.
# 2 Глутамин
Під час стресових навантажень (якими є робота з обтяженням), вашому організму потрібно глутамин для підтримки нормального функціонування. Я рекомендую приймати до 15 грам в день. Це дещо більше, ніж звичайні 5 грам для інших подібних продуктів. Але, піднявши дозу, ви виявите, що у вас скоротився час відновлення і покращився накопичення глікогену.
Ви помітите, що стали рідше хворіти.
Інтенсивні тренування з обтяженням можуть виявитися серйозним стресом для імунної системи. Я рекомендую цю добавку в порошкової формі просто з міркувань вартості. У довгостроковій перспективі 1000-грамового контейнера глутаміну вистачає на два місяці, з розрахунку 15 грам в день.
Це кілька дорожча добавка, ніж креатин, але, на мою думку, не менш важлива, якщо не сказати більше!
# 3 Сироватковий протеїн
Це стара добра основа будь-якої дієти для набору м’язів.
Чому?
Протеїн – будівельний компонент для м’язів, і його потрібно багато. Щоб отримати необхідну добову норму білка і калорій, можна використовувати якісний порошок сироваткового протеїну, він не містить вуглеводів і зовсім небагато жиру. Це просто чистий сироватковий протеїн.
Є безліч чудових продуктів, які дозволять вам збагатити протеїном якісь страви. Якщо у страві в достатку вуглеводів, але не вистачає протеїну, додаєте туди скупий чистої сироватки, і можете бути впевнені, що тепер все досить.
Вибираючи спортивне харчування для набору ваги з протеїном, слід звертати увагу на вміст у них цукру. Споживаючи зайва кількість цукру, ви будете набирати небажаний жир. Завжди перевіряйте склад на наявність вуглеводів. Шукайте продукти, в яких більше білка, ніж вуглеводів. Протеїн повинен бути переважно сироватковим. Заведіть собі звичку читати склад продукту і що містяться в ньому інгредієнти, щоб точно знати, що саме ви споживаєте.
І хоча протеїн – це не щось дивовижне або чудодійний, саме він – основа росту м’язів і відповідь на питання, яке спортивне харчування краще для набору м’язової маси.
Хоча це дуже поширена добавка, багато людей не знають, для чого він, власне, потрібен. У сироваткового протеїну три основних гідності.
По-перше, він ростить м’язи. Для того, щоб нарощувати м’язову масу, потрібно споживати мінімум 1,5 грама на кілограм власної ваги. Один скупий сироватки це приблизно 25 грам протеїну. Якщо вам важко є така кількість білка в день, 1 або 2 скупа в день вирішать вашу проблему. Крім іншого, це легко. Просто засипте один скупий в шейкер, змішайте з молоком або водою і випийте. Якщо час підтискає, немає нічого простішого! І, нарешті, це досить недорога форма протеїну. 5 кілограм вам вистачить приблизно на п’ять місяців з розрахунком одного скупа на день.
Я б не рекомендував продукти для набору ваги, так як це, як правило, напої з високим вмістом калорій, великою кількістю цукру і в них зовсім небагато протеїну. Будь-яка дієта для набору маси повинна базуватися на високоякісному протеїні. Споживання цукру слід мінімізувати.
Більшість напоїв складаються з цукру більше, ніж з чого б то не було ще, споживаючи їх ви наберете жир, а не м’язи!
# 4 Риб’ячий жир і незамінні жирні кислоти
Омега-3 жири ось уже кілька років є популярною добавкою, і зараз можна знайти масу продуктів з позначкою “містить омега-3”.
Переваги додавання омега-3 в ваш раціон для набору м’язів включають в себе знижений ризик запалення, зменшення шкірних висипань, також вони корисні при тендините. Також відомо, що вони допомагають тримати вагу тіла під контролем в процесі набору м’язової маси. Ви також помітите зниження больових відчуттів від тренувань з обтяженням.
Якщо все це не переконало вас додати їх в свій раціон, вони також знижують рівень холестерину, запобігають захворюванням серця, рак і депресію. Якщо ви вирішите приймати їх в рідкому вигляді в капсулах, зверніть увагу на вміст незамінних амінокислот і докозагексаєнової кислоти (EPA / DHA). У продуктах деяких марок їх досить мало.
В середньому 1 чайна ложка містить:
- Риб’ячого жиру 4 360 мг;
- Омега-3 EPA: 715 мг омега-3;
- докозагексаєнової кислоти (DHA): 470 мг.
Ці добавки також допоможуть вам збагатити свій раціон корисними жирами, пам’ятайте, що якщо ви їсте жир, це не обов’язково означає, що ви товстішає. Деякі жири життєво необхідні для найкращого самопочуття, здорового гормонального фону і для набору м’язової маси.
Ваша мета зробити так, щоб основна частина споживаних жирів припадала на ненасичені жири.
Вони діляться на мононенасичені і поліненасичені. Обидва типи відповідають за високий рівень тестостерону, а також за те, щоб ваші артерії і кровоносні судини залишалися чистими. Для норми корисних жирів я рекомендую є такі продукти як кокосове масло, масло з насіння льону або суміш масел Удо (Udo’s Perfect Oil Blend). Всі вони містять незамінні жирні кислоти омега-3 і омега-6. Можна також використовувати подсолнечное, сафлоровое масло або масло з печінки тріски.
Я б не рекомендував звертатися до капсул в якості замінника. Замість цього краще приймайте 1 чайну ложку жиру три рази в день.
Це було б більш 30 грамів, в той час як більшість капсул містить всього лише 1,000 міліграмів жиру!
Щоб прийняти стільки, довелося б пити 30 капсул в день! А це навряд чи можна назвати економним. Масло з насіння льону і суміш Удо швидко псуються під впливом прямих сонячних променів. Щоб уникнути цього, зберігайте ємність в холодильнику.
# 5 ZMA
ZMA – це комбінація цинку і магнію. Недавні дослідження показують, що вона здатна природним чином підняти рівень тестостерону до 45%. Це покращує гормональний фон для росту м’язів і також перешкоджає м’язовому катаболізму. Препарат не містить шкідливих речовин, які могли б позначитися на природному гормональному балансі організму. І це необов’язкове спортивне харчування на масу, а не незамінний.
Комплекс ZMA (цинк, магній і вітамін B6) реально здатний вивести ваші тренування на новий рівень і посилити м’язовий зростання.
# 6 Вітамін C і мультивітаміни
Хороші мультівітамни і вітамін C зокрема – прекрасний спосіб оптимізувати відновну функцію м’язів, щоб допомогти їм рости. Для нормального протікання цих процесів ваш організм не повинен відчувати нестачу в усіх необхідних поживних речовинах.
Інтенсивний фізичний та розумовий стрес (такий як робота з обтяженням) може стати причиною збільшення рівня вільних радикалів. Це нестабільні молекули, які можуть руйнувати здорові клітини.
Включаючи і м’язові тканини!
Вітамін C може допомогти запобігти катаболізм.
Він не тільки допомагає знизити ризик пошкоджень від вільних радикалів, а й прискорює відновлення сполучної тканини, пошкодженої в результаті тренувань. При виборі мультивітаміни я б порадив чоловікам знайти такий, в якому немає додаткового заліза, так як він призначений для жінок.
Для достатньої кількості вітамінів, їжте здорову і різноманітну їжу. Для початку додайте до кожної трапези овочі та / або фрукти. Також потрібно їсти багато м’яса, риби та яєць. До користь прийому мультивітамінів також відноситься більш здоровий сон, менша схильність до захворювань і більш швидке відновлення.
Як це все працює?
Цинк допомагає підвищити якість сну. Вітамін C зміцнює імунну систему. Кальцій і залізо допомагають відновитися після інтенсивної роботи з обтяженням.
Відео – яке спортивне харчування для набору маси потрібно і чому
Висновок
Підбирати спортивні добавки для набору м’язової маси не обов’язково означає довгу і копітку роботу. Як я описав вище, головне просто зробити правильний вибір, коли ви підбираєте конкретні продукти.
Якщо правильно використовувати гейнер, то, укупі з хорошою дієтою і тренувальною програмою, ви отримаєте відмінні результати, максимальну користь від продуктів, і ваші гроші не будуть витрачені даремно. Рельєфна мускулатура – завдання не з простих, але воно того варте!
Джерело: https://gymjunkies.com/best-muscle-building-supplements/