
«Вушка» на стегнах – проблема, яка може виникнути в будь-якому віці. Це не естетично, псує силует і може стати причиною виникнення комплексів. До того ж, і сильна стать, часто вже не байдужий до пишних «п’ятим точкам», чи визнає привабливим «галіфе». З появою «вушок», про облягаючому одязі доведеться забути, та й на пляжі вже не будеш почувати себе впевнено.
Чому ж вони з’являються? Наш організм має свої «погляди» на те, що нам необхідно, а що ні. І ці «погляди» часто відрізняються від наших. Людина – істота біологічна, на генетичному рівні наше тіло ще «пам’ятає» що це: виживання і ризик голоду. Тому воно робить жирові запаси – необхідні, щоб вижити в голодний період. Відомий факт: людська любов до солодкого відбувається саме звідси – солодка їжа калорійна, що дозволяє швидше запастися до настання голоду. Колись це допомагало виживати – сьогодні створює проблеми.
До того ж, жіноча фізіологія відрізняється від чоловічої: жіноче тіло так і норовить наростити жир саме в області стегон. Існує думка, що це пов’язано з материнськими функціями організму.
Та й не всі жінки однакові. У деяких жирові запаси рівномірно розподіляються по тілу. У інших скупчуються, створюючи проблемні зони. А треті від природи можуть похвалитися стрункістю і не знають всіх цих проблем, що виникають від зайвої ваги.
Як же прибрати «вушка» на стегнах? Підхід тут повинен бути комплексним і осмисленим. Не варто бездумно займатися спортом або сліпо зменшувати раціон. Потрібна комбінація з правильних вправ, певної дієти і масажу.
Причини виникнення
Невеликі прошарку підшкірного жиру – це нормально, вони необхідні. Проблемою ж жирові накопичення стають, тільки збільшуючись надмірно. Для цього може бути кілька причин:
- малорухливий спосіб життя – що й казати: сучасна людина рухається мало, а рухів, що задіюють мускулатуру зовнішньої сторони стегон, і того менше – тому жир в цій області не піддається впливу і не розщеплюється;
- зайву вагу – жирові складки це не що інше, як його візуальне прояв;
- спадковість – деякі генетично схильні до появи «вушок», і це не залежить ні від харчування, ні від способу життя.
Як прибрати «вушка» з стегон?

Боротьба з «вушками» на стегнах включає в себе:
- зміна способу життя – це не означає, що потрібно зробити щось глобальне, досить більше рухатися: гуляти, користуватися сходами замість ліфта, танцювати …
- нормалізація харчування – харчуйтеся корисними і здоровими продуктами, зменшіть добовий обсяг споживаних калорій;
- спорт – правильно підібраний комплекс вправ, спрямований саме на проблемну зону, сприяє розщепленню жиру і «повідомляє» організму, що ця область погано підходить для накопичення запасів.
- масаж і обгортання – приємні і ефективні процедури, які можна виконувати в домашніх умовах.
Комплексний і старанний підхід дозволить отримати швидкі результати і позбутися навіть від спадкових «вушок», домігшись плавної і привабливою лінії стегна.
Харчування
Жирові відкладення виникають тоді, коли споживані щодоби калорії перевершують видаткові.
Якщо калорії витрачаються все – то і накопичуватися нічому. Але якщо існує їх нестача, можуть виникнути проблеми зі здоров’ям. Тому до дієти треба підходити з розумом: раціон повинен бути повноцінним і корисним.
Як прибрати «вушка» на ногах, харчуючись правильно:
- маленькі порції їжі – їжте частіше, але більш поміркований; забудьте про триразовому харчуванні – краще приймати їжу 5-6 разів на добу;
- достатню кількість води – випивайте 1,5-2 л води на добу, чистою і якісною; це покращує обмін
речовин і очищає організм; - каші – гречка, рис, вівсянка: вони багаті вуглеводами, які засвоюються повільно, і тому почуття голоду довго не повертається;
- овочі і фрукти – свіжі або приготовані, вони низькокалорійні, багаті вітамінами;
- нежирні сири або знежирене молоко, вони містять необхідні організму білки, але бідні жирами;
- нежирні м’ясо і риба – їх краще варити, запікати або готувати на пару;
- виключіть шкідливу їжу – ніякого фастфуду, максимально обмежте солодощі і випічку, але пам’ятайте: нестача глюкози в організмі теж не обіцяє нічого хорошого.
Додайте в раціон варені яйця, горіхи, нежирні супи. Пийте натуральні соки і зелений чай.
Дотримуйтеся цих рекомендацій, і ви не тільки переможете «вушка» на стегнах, а й оздоровите організм.
Вправи
Якщо ви всерйоз задалися питанням: як прибрати «вушка» на стегнах – вправи повинні бути підібрані правильно. Тренування повинні бути регулярними, але не щоденними – оптимально 2-3 рази в тиждень. Займатися краще в часовий інтервал 11: 00-14: 00 або 18: 00-20: 00, як мінімум за 2 години після їжі і до сну. Вправи повинні впливати на м’язи зовнішньої сторони стегна. Це дозволить не тільки впоратися з «вушками», а й підтягнути фігуру.
Заняття починається з розминки і включає:
1.Пріседанія:
- ноги на ширині плечей: руки витягніть перед собою, спину випрямити, присідайте не до кінця, а так, щоб стегна розташовувалися паралельно підлозі, повторюйте від 20 разів;
- ноги ширше плечей: розведіть шкарпетки і, присідаючи, тягніться колінами до них.
2.Випади вперед – повторіть по 10 разів на кожну ногу.
3.Махі:
- в положенні стоячи: руками упріться в стіну або на спинку стільця, зробіть від 20 махів назад;
- лежачи на боці, спираючись на лікті, зробіть від 20 махів ногою вгору, потім ляжте на інший бік і повторіть.
4.Отведеніе ніг – випрямтеся, поставте руки на пояс і відводите ногу, повертаючи п’яту назовні; повторіть по 25-50 разів.
5.Горка – лежачи на спині, стопи поставте на рівні плечей, згинайте коліна і піднімайте таз так, щоб корпус і стегна були на одному рівні, але плечі і руки залишалися на підлозі, повторіть від 30 раз.
Всі вправи повинні виконуватися правильно. Слідкуйте, щоб м’язи зовнішньої частини стегна напружувалися. Якщо виникнуть труднощі з освоєнням комплексу, але немає бажання звертатися до тренера, на допомогу прийдуть численні навчальні ролики в інтернеті.

Як прибрати боки на ногах за допомогою масажу з задоволенням
Точкове інтенсивний вплив на жирові відкладення розбиває їх, що сприяє залученню цього жиру в процес розщеплення.
Корисним буде масаж:
- ручний – розтирання долонями проблемних зон, а потім поплескування їх ребром кисті;
- вакуумний – проводиться за допомогою банок, які продаються в аптеці;
- медовий – краще використовувати розігрітий мед; метод не дуже зручний для самостійного застосування, так як важко бути точним.
Приступати до масажу краще після душу – коли тіло розігріте, що зробить процедуру ефективніше. Прискорити результат так само допоможе обгортання харчовою плівкою з розігріваючої сумішшю з імбиру, кави, шоколаду або зеленого чаю.
Підсумок
«Вушка» на стегнах можуть здорово засмутити. Але вони цілком победіма. Потрібно тільки серйозно підійти до завдання і старанно виконувати правильно підібраний комплекс дій.